تبریک کسب رتبه سوم ناحیه۲
تبریک کسب رتبه سوم ناحیه۲

تبریک کسب رتبه سوم ناحیه۲

15042015472        تحویل کارت هدیه ی اهدایی بسیج توسط مدیر محترم مدرسه شهید اسماعیلی آقای دردایی

دانش آموز تلاشگرم کسب رتبه سوم ناحیه ای در مسابقات علمی برگزار شده بسیج

15042015471

را برایت و خانواده ات و خودم تبریک می گویم حال خودت را برای سازندگی کشورمان آماده کن . چون امیدوارم دانش آموزانی چون تو می توانند کشورمان را آباد کنند.

راستی اگر می خواهید از مطالب ویژه سایت استفاده کنید و دیگر تبلیغات را نبینید ، عضو ویژه سایت شوید.

درباره نویسنده

با 29سال سابقه در پست های مدیریت و معاونت وآموزگارچندین سال به عنوان سرگروه پایه های دوم و چهارم ابتدایی در استان و ناحیه مشغول بوده ام.اینجانب در سال 1373مدرک کارشناسی آموزش ابتدایی را دریافت نموده و علاقه ی زیادی به IT وICT داشته و همیشه دوست دارم خودم را با تحولات آموزش و پرورش جهت بالا بردن خلاقیت دانش آموزان وفق داده وتدریس به روش فعال وتلفیقی را مناسب دانسته وسعی می کنم کارهایم رو دقیق انجام داده وهمیشه به عنوان راهنماهستم تا مدرس ویاددهنده. ودوست دارم دانش آموزانم همیشه از یادگیری لذت ببرند. و در حال حاضر در یکی از مدارس ناحیه 2تبریز مشغول می باشم .

مطالب مرتبط

4 نظر

 1. ناصر برّي

  استاد ارجمند جناب آقای آسیابی
  بدینوسیله اینجانبان والدین مهدی بری از زحمات جنابعالی و مدیریت محترم دبستان شهید اسماعیلی جناب آقای دردایی کمال تشکر و امتنان را داریم و کسب مقام سوم در منطقه توسط مهدی را مدیون جنابعالی می دانیم بدون شک مهدی همیشه قدردان و سپاسگزار شما خواهد بود و به پاس این قدردانی با آمادگی بیشتر و کسب رتبه های بالاتر این قدردانی را ثابت خواهد نمود.

  پاسخ
 2. خیری

  باسلام وعرض احترام خاص
  بدینوسیله ازتلاش معلم دلسوزو زحمت کش جناب آقای خوش طلب ونیز مدیرمحترم مدرسه جناب آقای دردائی وهمه فرهنگیان تلاشگر دراین پایان سال تحصیلی صمیمانه سپاسگزاری می نمایم .

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *