قرآن کوچک دانش‌آموز هنوز معنویت را برایم هدیه دارد .

قرآن کوچک دانش‌آموز هنوز معنویت را برایم هدیه دارد .

54812481153352343978

مریم محمودی، دبیر ادبیات اظهار دمی‌دارد: چندین سال پیش زمانی که در مقطع دبستان تدریس می‌کردم در روز معلم دانش‌آموزان هدیه‌های مختلفی را برایم می‌آوردند و هر کدام به صورت تک تک هدایای خود را آورده و روی میز من می‌گذاشتند.

وی بیان می‌کند: نوبت به یکی از دانش‌آموزان رسید که در جریان بودم وضع مالی مناسبی ندارد، دانش‌آموز آرام آرام به سمتم آمد و هدیه خود را بر روی میز گذاشت؛ با خودم فکر کردم که این دانش‌آموز معصوم چگونه این هدیه را تهیه کرده است؟

این معلم ادامه می‌دهد: وقتی هدیه دانش‌آموز را باز کردم چشمم به یک قرآن جیبی کوچک افتاد؛ این خاطره بعد از سال‌ها در ذهنم باقی مانده و هنوز قرآن کوچک این دانش‌آموز را با خود نگه داشته‌ام؛ هدیه‌ای که یک دنیا معنویت را برایم به همراه داشت.

منبع :وبسایت مشرق

تبلیغات

راستی اگر می خواهید از مطالب ویژه سایت استفاده کنید و دیگر تبلیغات را نبینید ، عضو ویژه سایت شوید.

درباره نویسنده

با 27سال سابقه در پست های مدیریت و معاونت و آموزگار در آموزش وپرورش بوده و در سال 1373مدرک کارشناسی آموزش ابتدایی را دریافت نموده و علاقه زیادی به IT وICT داشته و همیشه دوست دارم خودم را با تحولات آموزش و پرورش جهت بالا بردن خلاقیت دانش آموزان وفق داده وتدریس به روش فعال وتلفیقی را مناسب دانسته وسعی می کنم در کلاسم به عنوان راهنماباشم تا مدرس ویاددهنده. در حال حاضر در یکی از مدارس ناحیه 2تبریز مشغول هستم .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *