قرآن کوچک دانش‌آموز هنوز معنویت را برایم هدیه دارد .
قرآن کوچک دانش‌آموز هنوز معنویت را برایم هدیه دارد .

قرآن کوچک دانش‌آموز هنوز معنویت را برایم هدیه دارد .

54812481153352343978

مریم محمودی، دبیر ادبیات اظهار دمی‌دارد: چندین سال پیش زمانی که در مقطع دبستان تدریس می‌کردم در روز معلم دانش‌آموزان هدیه‌های مختلفی را برایم می‌آوردند و هر کدام به صورت تک تک هدایای خود را آورده و روی میز من می‌گذاشتند.

وی بیان می‌کند: نوبت به یکی از دانش‌آموزان رسید که در جریان بودم وضع مالی مناسبی ندارد، دانش‌آموز آرام آرام به سمتم آمد و هدیه خود را بر روی میز گذاشت؛ با خودم فکر کردم که این دانش‌آموز معصوم چگونه این هدیه را تهیه کرده است؟

این معلم ادامه می‌دهد: وقتی هدیه دانش‌آموز را باز کردم چشمم به یک قرآن جیبی کوچک افتاد؛ این خاطره بعد از سال‌ها در ذهنم باقی مانده و هنوز قرآن کوچک این دانش‌آموز را با خود نگه داشته‌ام؛ هدیه‌ای که یک دنیا معنویت را برایم به همراه داشت.

منبع :وبسایت مشرق

راستی اگر می خواهید از مطالب ویژه سایت استفاده کنید و دیگر تبلیغات را نبینید ، عضو ویژه سایت شوید.

درباره نویسنده

با 29سال سابقه در پست های مدیریت و معاونت وآموزگارچندین سال به عنوان سرگروه پایه های دوم و چهارم ابتدایی در استان و ناحیه مشغول بوده ام.اینجانب در سال 1373مدرک کارشناسی آموزش ابتدایی را دریافت نموده و علاقه ی زیادی به IT وICT داشته و همیشه دوست دارم خودم را با تحولات آموزش و پرورش جهت بالا بردن خلاقیت دانش آموزان وفق داده وتدریس به روش فعال وتلفیقی را مناسب دانسته وسعی می کنم کارهایم رو دقیق انجام داده وهمیشه به عنوان راهنماهستم تا مدرس ویاددهنده. ودوست دارم دانش آموزانم همیشه از یادگیری لذت ببرند. و در حال حاضر در یکی از مدارس ناحیه 2تبریز مشغول می باشم .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *